Pan učitel J. Chvojka pro nemoc od 15.11. nevyučuje. Pro další informace sledujte, prosím, naše webové stránky.

__________________________________

16.11. - paní učitelka V. Rousková dnes nevyučuje

Rozvrh předmětu nauka o hudbě pro školní rok 2018/2019

VSTUP DO ŠKOLY PŘES ČIPY

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vás informovat, že v průběhu prosince 2016 bude pro děti vstup do školy zpřístupněn přes čipy (vstup přes zazvonění bude fungovat do 31.12.2016). Poté bude možnost zazvonit pouze na sekretariát.

Je nutné, aby si do 22.12. každý žák zálohově zakoupil v sekretariátu čip. Cena čipu je 100,-Kč.

Pokud žák ukončí své studium na naší ZUŠ, bude mít možnost funkční čip vrátit a obdržet zpět svou zálohu.

Ztrátu čipu je nutné co nejdřív nahlásit v sekretariátu a zakoupit čip nový.

V případě jakýchkoliv nejasností kontaktujte vedení školy, rádi Vám vše vysvětlíme.

Bc. Věra Janišová

S účinností od 1.11.2016

žádáme rodiče, kteří přicházejí pro své děti, aby nevstupovali do budovy školy,

ale čekali na ně před budovou!

(bezpečnostní a kapacitní důvody)

Dále žádáme o maximální omezení používání zvonků na učebny a kancelář – ruší to i vaše děti při výuce.

Důležité upozornění!

Od školního roku 2016/2017 je možné úhradu školného provádět pouze bezhotovostně.

Další informace v odkazu - školné.

Bc. Věra Janišová, ředitelka školy

Důležité upozornění!

V souvislosti se zajištěním bezpečnosti žáků je budova školy přístupná pouze elektromagnetickým dálkovým ovládáním zámku.

AKCE ŠKOLY

Výstavy

Koncerty žáků školy

obrázek

Srdečně Vás zveme na všechny koncerty a výstavy žáků ZUŠ.

Nástěnka

27.11. Slavnostní koncert žáků ke 100. výročí vzniku republiky "1918 - 2018", Hálkovo divadlo od 18.00.hod

Výuka

Práce s interaktivní tabulí

Z historie školy

obrázek
Městská hudební škola v Nymburce byla založena v roce 1931. Prvních 147 žáků vstoupilo do školy 3. října 1931. Od té doby se několikrát změnil název školly: rok 1934 Městská hudební škola B.M.Černohorského v Nymburce, rok 1949 Městský hudební ústav B.M.Černohorského v Nymburce, rok 1961 Lidová škola umění, rok 1985 Lidová škola umění Mír, rok 1990 Základní umělecká škola B.M.Černohorského Nymburk, rok 2005 Základní umělecká škola B.M.Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574
Škola má odloučené pracoviště v Sadské.
Hudební obor
Taneční obor